Archero Hero Özellikleri

Archero Oyunu Hero – Archero Game Hero

Archero oyunu nda yeni hero lar eklenmeye başlandı. Archero herolar için çeşitli özellikler bulunmaktadır. Her heroya oyundan elde edilen elmaslarla sahip olamıyoruz. Ücretli herolarda mevcut. Archero oyunu kurucularını anlamamız mümkün (sonuçta para kazanmaları lazım) neyse ki aralarında uçurumlar yok.

Archero oyunu hero lar nasıl elde edilir

Daha önceki yazılarımızda elmasları nasıl elde edebileceğinizi paylaşmıştık. Elmasları biriktirdikten sonra hemen hemen tüm herolara ulaşabilmeniz mümkün. (ücretliler hariç) Bu yazımızda heroların özelliklerini paylaşıcağız. Aralarında ki güç dengelerine göre en iyi hero seçimini kendinize göre siz ayarlayacaksınız. Oyunda şuanda toplam sekiz adet hero bulunmaktadır. Bunlardan üç tanesi ücreetli diğerleri ise elmas yöntemi ile elde edilebilmektedir.

Hero isimlerinden bahsedecek olursak

Helix, Taranis, Phoren, Urasil, Atreus, Bonnie (ücretli), Rolla (ücretli), Onir (ücretli) .

Heroların özelliklerinden aşağıda bahsedilmiştir. Unutmadan söylemek istedik; heroların özellikleri farklı bölümlerde farklı yeteneklerine göre daha etkili olmaktadır. Misal veriyorum damage fazla hasar aldığınız bölümlerde helix karakteri daha çok işe yarar. Oyun hakkında bilgi sahibi olmayıp bu yazımızı okuyan arkadaşlar buraya tıklayarak oyun hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Archero hero özellikleri

Helix : Bir kabile savaşçısı, yetenekleri ise saldırınız düşük hp’de daha fazla hasar verir. Yani canınız azalmaya başladığı anda gücünüz artar daha fazla hasar ( damage ) uygularsınız. Elmas ile alabilirsiniz.

Helix
Helix

Taranis : Gök gürültüsü taranisin özel yeteneği ise
saldırıların gelişmiş bir yıldırım ( lighning ) etkisi yaratıyor.

Archero hero özellikleri Taranis
Taranis

Phoren : Ateşte doğduğu söyleniyor. Özel yetenek olarak
saldırılarında alev ( flame ) etkisi yaratıyor.

Archero hero özellikleri Phoren
Phoren

Urasil : Kayıtlarda tıp uzmanı olarak geçmektedir. Özel yetenek olarak saldırılarının gelişmiş bir zehir ( poison ) etkisi yaratıyor olması.

Archero hero özellikleri Urasil
Archero hero özellikleri Urasil

Onir : Kutsal sayılan bu karakter.Saldırıların kutsal bir etkiye neden olur. Kendisi ücretli para karşığı alınan bir karakterdir.

Archero hero özellikleri onir
Archero hero özellikleri Onir

Rolla : Güzel karakterimiz. Saldırılarının buz etkisi yaratması ile popüler ücretli para karşılığı alınan bir karakterdir.

 rolla
Rolla

Bonnie : Korsan bonnie belkide ücretliler içerisindeki en mantıklı karakterdir. Özel yeteneği ise öldürdüğü karakterlerin yerine kendisi gibi ateş eden gölgeleri yerleştirmesidir.

Bonnie hero özellikleri
Bonnie

Atreus : Atreus biliyorsunuz bizim temel karakterimiz bunun extra bi özelliği olmasada tüm diğer herolara atreus olmasaydı ulaşamazdık 🙂

Atreus özellikleri

Eğer isterseniz buraya tıklayarak oyunun kendi facebook sayfasına ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*