Archero Pet

Mollabey archero

Archero pet

Archero pet ler oyunda size destek olan hayvanlar karakterlerin kendisidir. Her archero pet karakterinin farklı farklı özellikleri bulunmaktadır. Oyunda karakterinizin güçlü olması kadar destekçi petlerinizinde önemi oldukça fazla. Tıpkı diğer eşyalarda olduğu gibi petlerde de kademeler ve seviyeler bulunmaktadır. Bu petlerin kendi içlerinde bile en güçlüsü mor olanlar yani archero epic pet olarak geçmektedir.

Archero game pet

Archero pet özellikleri

Her archero pet karakterinin farklı farklı özellikleri bulunmaktadır. isimleri ile aşağıda bahsetmek istedim.

Living bomb : Living bomb pet kendisi tatlı mı tatlı bir hayalet karakter olup elinde patlamaya hazır bir bomba tutar ve attığında bombanın düştüğü yerdeki düşmanlara damage yani hasar verir. Archero living bomb karakterinin en güçlü olanı epic olanı yani mor olanıdır.

Scythe Mage : Schthe mage pet kendileri oyunda azrail figürlü bir karakterdir. Başlarda yeşil great olanı sık sık karşınıza çıkabilir. Kendileri orak fırlatır ve orakları kendilerine geri gelene kadar aradaki düşmanlara damage yani hasar verir. Yine bunda da en güçlü olan Epic yani mor olanıdır. Aynı renkten 3 karakteri rare butonundan birleştirip 1 adet 1 üst derecede karaktere çevirebiliyorsunuz unutmayın.

Laser Bat : Karakterimiz lazer fırlatan ve bence oyunun en güçlü yardımcı karakteridir. Duvarların da içerisinden geçen kuvvetli bir lazer fırlatma özelliği bulunmaktadır. Archer laser bat karakterimizi ve diğer karakterlerimizi anlattım. Oyuna sonradan eklenen diğer karakterleri de yazılarımıza dahil ederiz.

Archero pet geliştirme

Archero petlerimizi geliştirebilmekteyiz. Kendilerini aynı tür ve renkte olanlarını birleştirebildiğimiz gibi Level de atlatabilmekteyiz. Bu sayede damageleri artmakta ve bir üst seviyeye çıktıkça extra özellikleri açılmaktadır. Petleri geliştirmek için oyun içerisinde scrollar düşmektedir. Her scroll lvl vermez bize tabiki ama 5 karakter petimizi bir üst seviyeye taşımak için scrolldan 5 tane olması gerekmektedir.

Başlarda petlerin çok faydası yokmuş gibi görünsede ilerleyen bölümlerde ve tabi geliştirdiğimiz petler bize fazlasıyla destek olmaktadır. Oyun içerisinde petlere alacağımız bölümlük özelliklerde bulunmakta hatta petlerimizi hızlandırma olsun yada petlerimize gelen atackları bize iletmemesi olsun bir çok özellik bulunmakta. Şimdilik halen güncel olarak oynanan ve güncellemelerle kendine yenilikler katan Archero Game bakalım ileride bizlere daha neler sunacak.

Oyun ile ilgili gelen güncellemeler ve diğer bölümlerle diğer konular için lütfen tıklayın.

Oyunun playstore mağazasından indirme linkini bırakıyorum. Buraya tıklayarak indirebilir güncellemeleri takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*