Ek Gelir Elde Etmek

Ek gelir

Ülkemizde hemen hemen herkes çalışma hayatı ile tanışmış durumda. Gelir elde etmemiz ve hayatımızı devam ettirmemiz gerekmekte. Fakat oluşan koşullar, ekonomik sebepler gibi saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok etken işin içine girdiğinde gelirini beğenmeyenlerin sayısı ülkemizde küçümsenmeyecek seviyelerde. Ek gelir elde etmek tam da bu nokta da bizim yaramıza tuz biber olmaktadır. Yazımızın devamında çeşitlerini ve bi kaç örnek ile gelir elde etmek konusunda bilgi vermeye çalışacağım.

Ek gelir çeşitleri

Ek gelir çeşitlerini sıralarken öncelikle mevcut işimize herhangi bir zarar getirmeden bu tarz işlere meyil etmeliyiz. Örnek verecek olursak yapılacak iş tam zamanlı işimizle hemen hemen aynı süreye denk geliyor ise yada yaptığımız tam zamanlı iş olsun ek gelir işi olsun fazla bedeni yıpratacak türde ise uzak durmamızda fayda var. Aksi takdirde mevcut işimizde dikkat dağınıklığına, kazalara, performans kaybına sebep olması muhtemeldir.

Ek gelir elde etmek
  • Listenin en başına kozmetik firmaları ile yapılabilecek ortaklıklar gelmektedir. örnek verecek olursak herbalife bu listenin başını çekmektedir. Konu ile detaylı bilgiyi türkiye temsilcileri zaten sizinle paylaşacaktır.
  • Nikah şekeri paketleme tarzı işlerin ucu açık gerçi ama biraz sabır ile düzenli ve orta ölçekli bir performans ile getiri sağlayacaktır.
  • Borsada para işletme kendi sınıfının büyük üstadı olarak görülmektedir. Genellikle insanlar haram helal tartışması yapmaktadır fakat durum ile ilgili olarak Fetva hattı yazan yere tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Anketörlük ve satış pazarlama birbirlerine komşu olan yan gelir demek isterdim ama son zamanlarda ülkemizde fazlası ile tam zamanlı olarak iş yapmaktadır.
  • Makale yazmak da güzel ve zevkli ek gelir elde etmek yollarından birisidir.

Uzun Lafın Kısası

Ek gelir elde etmenin ucu bucağı yok. Yeterki çalışmayı hedeflesin insan bu yazımızda ki tek ricamız; ne yaparsanız yapın fazlası ile dikkatli olun, kimse hayatınızdan daha kıymetli değil. Gelirinizi arttırmak için gireceğiniz bu tehlikeli yolda kalıcı rahatsızlıklar vb. sorunlar çekebilirsiniz. Aklıma gelmişken sitemizde makale yazarı olmak isterseniz cüzi miktarlarda dahi olsa gelir elde etmek isterseniz. Mail yolu ile iletişim geçerseniz çok makbul olur. Buraya tıklayarak ana sayfaya dönebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*