Archero Oyunu

Archero Android
Archero ios

Archero oyunu dünyasına kazandırılan sürükleyici ve kendi karakterimizi geliştirmeye yönelik LVL tabanlı ve aşamalı bölümlerden oluşan bir oyun. Archero oyun sürüm olarak ios ve android iki karşı kutupta da mevcut. Kullanıcıların zevkle oynayacağı oyundan kısaca bahsedelim.

Archero

Archero oyunu detaylar

Archero oyun genel olarak herzaman olduğu gibi sunucu marketinden indirilmesi gerekiyor. Örnek olarak buraya tıklayarak oyun güncel sürüm ve bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Oyunumuzu indirdik ve yukarıdaki resim tarzı görselimiz geldi tıkladık girdik. Karşımıza çıkan ekran aşağıdaki gibi menüler ve karakter resmimizin bulunduğu bir menü olarak belirecek.

Tabi yukarıda olduğu gibi donanımlı bir karakterden ziyade sizin karakteriniz tabiri caizse çıplak bir karakter olacak. Karakterinizin çantasını sizin oyundaki tecrübeniz dolduracak. Burada bulunan ekrandan detaylı bahsetme gereği duymuyorum. İlerledikçe konuya fazlası ile hakim olacağınız aşikar zaten.

DİKKATLER BURAYA: FUSE alanı aynı türde olan eşyaların birleştirileceği bir alandır.

Bu bilgiyi unutmadan oynamanız dileği ile biraz da skillerin özelliklerinden bahsetmek isterim.

ARCHERO SKİLLER

Attack Boost: Daha yüksek hasarlar vermek içindir.

Attack Speed Boost: Daha yüksek hız için kullanılır.

Blaze: Alev saldırısı yapılabilir. Alevli saldırı azar azar hasar vermeye devam edecektir.

Bloodthrist: Düşmana zarar verdikçe kendi hp niz yani canınız belirli bir oranda artar.

Bolt: Saldırı esnasında yıldırım hasarı verir.

Bolt Circle: 2 adet yıldırım küresi etrafınızda gezinir.

Bolt Swords: Etrafınızda 2 adet kılıç dolaşır. Yaklaşan düşmana hasar verir.

Bouncy Wall: Duvarlardan seken oklar.

Crit Master: Kritik şansınızı ve kritik hasarınızı arttırır. Çok faydalı bi özellik.

Diagonal Arrows: Normal attığınız ok, kılıç ne ise sağ ve sol çaprazdan extra birer adet daha fırlatmasını sağlar silahınız ne olursa olsun.

Fire Strike: Düşmanlara saldırmak için ateş kılıcını aktif eder.

Front Arrow: Karakterin arka kısmından extra 1 adet kılıçsa kılıç oksa ok atmanızı sağlar küçümsenmeyecek derecede işe yarar.

Holy Touch: Saldırılar kutsal bir şekilde patlar.

HP Boost: Max hp artışı sağlar

Invincibilty Star: 2 saniye süre ile hasar geçirmez.

Multi Shot: Art arda 2 adet atış yapar.

Bu özellikler fazlasıyla uzayıp gitmekte ve çeşitleri artmaktadır. Devamını kendi kendinize bulmanızda fayda var bu yazımızda kritik olanlar hakkında bilgi vermiş olalım.

Archero Skiller

Archero skiller karakteriniz lvl aldıkça zaman geçtikçe kazandığınız altın karşılığında karakterinizin gücünü arttırmakta kullanabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gayet açık bir şekilde anlayabilirsiniz.

Arhero Skiller

Tabloya göre gücünüz, silah gücü, can ve gelişim sürelerini etkileyen tablolar olduğunu farkedebilirsiniz. Archero kendini fazlasıyla kanıtlamış milyonlarca oyuncusu bulunan online yada offline oynanabilme özelliğine sahip yegane bir oyun olma özelliğini kendi bünyesinde korumaktadır. Bilgisayar kaynaklı olsun telefon kaynaklı olsun oyunlar apk lar hakkında bilgiler ve daha fazlası Eğlence sayfamızda sizlere sunulmuştur.

Aşağıda oyun içi bir kaç ekran görüntüsü paylaşılmıştır.

Archero game
Archero oyunu


2 yorum

  1. Bütün ekipmanların normal-mükemmel-nadir-efsanevi 1 lvl özelliklerini nereden bulabilirim? En iyi ekipmanları seçmek istiyorum. Bazıları var bende ama lvlleri farklı olduğu için hangisinin daha iyi olduğunu anlayamıyorum. Bir de bir ekipmanın özelliğini başka ekipmana aktarma seçeneği olmalıydı bence. Hepsini yükselterek altın ve parşömen harcamak çok fazla masraf gerektiriyor. Yardımcı olabilecek misiniz?

    • Genel olarak haftalık kurayı beklemelisiniz. Başka bir seçenek olarak da aynı olan malzemelerinizi fuse tekniği kullanarak birleştirebilirsiniz. Kolay ve keyifli oyunlar dilerim.

1 geri izleme / bildirim

  1. Archero Hero Özellikleri - MollaBey Archero new hero

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*